Кога мене ќе ме нема
Сакам Книги

Кога мене ќе ме нема

Шифра на артикл: 004094
ISBN: 9786084672470
Код на производителот: 4094
Автор: Колин Оукли
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Срцепарателна приказна во стилот на Првиот последен бакне и П.С. Те сакам која ќе ви го крши срцето реченица по реченица. Дејзи има дваесет и седум години и веќе еднаш има победено рак на дојка. Како е моно повторно да ѝ се случува ова? Таа се подготвува да ја прослави третата годишнина од победувањето на ракот на дојка со својот сакан сопруг Џек. Но на само некој ден од ваниот датум доивува страшен шок: нејзиниот доктор ѝ каува дека ракот е вратен, но овој пат со дијагноза во агресивна четврта фаза. Докторот прогнозира од четири до шест месеци живот. И смртта е парализирачки страшна помисла – но не затоа што Дејзи се плаши за себе. Таа не мое да замисли што ќе се случува со нејзиниот генијален, но шармантно беспомошен сопруг кога таа повеќе нема да биде тука да се грии за него.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Колин Оукли
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници347

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB