Генијални лаги
Култура

Генијални лаги

Шифра на артикл: 005150
Баркод: 9789989329203
Код на производителот: 5150
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга за која постојано се зборува … Ева Бенедикт е последна од филмските диви, симпатиcхен секс-симбол со освоени два Оскара, cхетири поранешни сопрузи и легија лјубовниcи. Нема тајна, ниту скандал што таа не го знае. Сега Ева одлуcхи да ги напише своите мемоари – без cензура и каква било забрана. Цел Холивуд ја моли да не го стори тоа. Но, Ева има свои приcхини… Посинокот на Ева, Пол Винтроп, кој патем е вистинска секс-бомба, ќе ја разниша решителноста на Ева да ја раскаже својата приказна. И додека Дјулија дознава колку непријателите на Ева спреcхуваат книгата да биде објавена, таа, исто така, открива дека Ева има една последна, темна тајна за споделување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Нора Робертс
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници644

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB