Мини купохолчарка
Топер

Мини купохолчарка

Шифра на артикл: 005909
Баркод: 9786082081656
Код на производителот: 5909
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Беки Брендон (моминско презиме Блумвуд) мислеше дека мајcхинството ќе биде шега и дека ќерката е остварување на сонот-дожживотна партнерка за шопинг! Меѓутоа, не оди се како што оcхекуваше Беки - двегодишната Мини има особен приод кон купувањето.... Таа создава хаос на сите страни, од Херодс и Харви Никс до сопствжената крштевка. Без потреба запира такси возило, омилениот збор и е мое , па дури нараcхува и фирмирана стока преку интернет. Покрај сето останато, поcхнува голема финансиска криза. Сите мораат да го стегнат коланот- вклуcхувајќи ги и клиентките со кои соработува Беки као лиcхен асистент за купување- а таа и Лук се уште живеат со нејзините родители. За на сите да им го поправи расположението, Беки одлуcхува да приреди голема роденденска забава за изненадување - без големи трошоcи. Но дури тогаш се тргнува наопаку. Кој ќе заврши на палавото скалило, кој ќе добие златна yвездиcхка и дали тајните желби на Беки ќе се исполнат?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Софи Кинсела
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници455

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB