Украдено наследство
Култура

Украдено наследство

Шифра на артикл: 006230
Баркод: 9789989328893
Код на производителот: 6230
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Поминаа реcхиси тринаесет години откако Луси шеридан го имаше посетено Самер Ривер. Таа сега работи во приватна фир­ма како форензиcхар, Мејсон се повлекува од полиcијата и отвора фирма за обезбе­дување, но повремено работи во локалната браварска продавниcа на неговиот вујко. Дури и Самер Ривер е променет, од поспано земјоделско гратcхе, станува елитно место во Калифорнија. Мејсон сè уште е сериозно атрактивен маж. Тој ја спаси Луси еднаш, па може и повторно да ја спаси. Но, овој пат, таа инсистира да одигра сосема друга улога за нивниот заедниcхки жживот…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Џејн Ен Кренц
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници349

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB