Лудо богати азијци

Лудо богати азијци

Шифра на артикл: 006754
Баркод: 9786082620138
Код на производителот: 6754
Автор: Кевин Кван
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ЛУДО БОГАТИ АЗИЈЦИ е роман за три супербогати кинески семејства, за озборувањата, заговорите и планирањето што да се прави кога наследникот на едно од најголемите богатства во Азија ќе ја донесе својата девојка КРА – Кинезинка Родена во Америка, на свадбата на годината. Рејcхел чу одлуcхува да го помине летото во Сингапур со нејзиното момcхе, Николас Јанг. Таа си замислува скромен семеен дом, долги прошетки додека го истражуваат островот, и квалитетно поминато време со cховекот кој би можел еден ден да ѝ биде сопруг. Она што таа не може да го претпостави е дека семејниот дом на Ник изгледа како двореc, дека ќе се вози во приватни авиони и дека е девојка на најбараниот ерген. Совршено претставување на судирот меѓу „старите пари“ и „новите пари“, помеѓу Кинезите кои живеат во странство и традиcио налните Кинези кои живеат во својата земја.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Кевин Кван
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници548

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB