Наследство
Топер

Наследство

Шифра на артикл: 006957
Баркод: 9786082085999
Код на производителот: 6957
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
6,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Лето, 2011 - Една млада новинарка оди на тајна задача во Шпанија и сфаќа дека нејзината лојалност е ставена на проба кога љубовта и страста разоткриваат неочекувани тајни. Кога Луна Вард, убава, тукушто дипломирана девојка со ледено руса коса, е назначена од едно од водечките научни списанија во Њујорк да истраува во врска со главниот раководител на шпанската клиника за алтернативна медиcина, таа ја зграпчува шансата. Но, нејзиниот живот станува многу покомплиcиран откако ќе го сретне човекот за кој иќ е налоено да го разоткрие. Луна смета дека Родриго де Руеда Калдерон е брилијантен, отворен тип, спеcијалист за онкологија со неодолив, мрачен cигански изглед и Ќаволска смисла за хумор. Тие двајcа неповратно се привлечени еден кон друг, но како таа би моела да иќ се предаде на страста што е спротивна на здравиот разум? И како тој би моел некогаш да научи да иќ верува на личност што го крие својот идентитет од него, иако и тој има своја уасна тајна?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Хана Филдинг
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници445

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB