Се случи една есен
Сакам Книги

Се случи една есен

Шифра на артикл: 007785
Баркод: 9786082600253
Код на производителот: 7785
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
:етири млади дами се здрууваат со една cел: мора да ја искористат својата лукавост и интелигенcија за да си најдат сопрузи. На баловите во Лондон, прекрасната и храбра Лилијан Боуман полека сфаќа дека нејзината независност и темпераментност стекнати во Америка не се баш најатрактивни особини за маите во Англија. А најкритички настроен кон неа е неподносливиот и невозмоен сноб Маркус, лорд Вестклиф – најпоелниот ерген аристократ во Лондон. Но Лилијан испробува еден нов чудесен парфем кој има магичен ефект врз маите, па Маркус шокантно – и опасно – одненаде ја бакнува скришно во градината. Лилијан ја обзема неопислива страст за човек кој не ѝ се ни допаЌа. Во тој момент, времето запира и не постои никој освен тие двајcа… ива среќа само што никој не ги начекува на дело! Маркус е човек кој има максимална контрола над своите емоcии, стабилен како карпа. Но со темпераментната Лилијан, секој допир е исклучителна тортура, секој бакне неодоливо заведување. Но како би моел да п
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Лиса Клејпас
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници352

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB