Сенките на љубовта

Сенките на љубовта

Шифра на артикл: 094243
ISBN: 9786082014838
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сенките на љубовта е роман за најдлабоките пориви што ги привлекуваат мажот и жената еден кон друг, но и ги свртуваат еден против друг. Сведочи за тоа колку мажот е подготвен да им робува на убавината и на страста, а жената на љубовта. Приказната за Марцел и Љерка е толку силна, топла и љубовна, и сведочи за болката и внатрешните дилеми што може да ги предизвика една интрига. Тој е подготвен на сè, но може ли да се врати загубената верба? Внимавајте, оваа книга може да разбуди нечии спомени!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Јанко Лесковар
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници156
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
700 МКД
11,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Akwaeke Emezi
899 МКД
14,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB