Последниот сон
Норша

Последниот сон

Шифра на артикл: 094151
ISBN: 9786084901075
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Избор песни од целокупниот опус на познатиот словачки поет Ерик Ондрејичка, што првпат се претставува со своја збирка на македонската публика.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Ерик Ондрејичка
Издавач Норша
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници111
Димензија21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
525 МКД
8,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Toni Hogland
130 МКД
2,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ален Брлек
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB