Чат-пат е добро да се читне некоја книга за да не се испадне глупав во друштво
Издавачки центар ТРИ

Чат-пат е добро да се читне некоја книга за да не се испадне глупав во друштво

Шифра на артикл: 096175
ISBN: 9786082309804
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Несекојдневно, чудесно, интересно и бескомпромисно – поезија на револуцијата Самиот наслов зборува од името на бунтовноста – „Чат-пат е добро да се читне некоја книга за да не се испадне глупав во друштво, или: сè што не сте знаеле за поезијата, а сте биле претерано мрзливи да читате“. Е па, не бидете мрзливи, зашто оваа книга може да биде најинтересното доживување што ќе ве преплави со најразлични емоции – од смеа до запрашаност: што е следно?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Срѓан Драгојевиќ
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници148

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
525 МКД
8,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Toni Hogland
130 МКД
2,10 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Homer
1.399 МКД
22,64 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB