Храната вистински лек во 21 век
Нутри Вита

Храната вистински лек во 21 век

Шифра на артикл: 004217
Баркод: 9786086539955
Код на производителот: 4217
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Почнете да работите на себе. Менувајте ги лошите навики во животот. „Книгата претставува патоказ кон здравото ивеење. Токму тоа е целта на авторката – да им помогне на луЌето на едноставен начин да си обезбедат здравје и долг здрав и квалитетен живот.“ Проф. д-р сц. Борис Ангелков „Петнаесет годишното искуство на авторот пренесено на едноставен начин го прави текстот лесен за читање и разбирање на пошироката читателска публика, убедувајќи да се верува во мислата ’Ние сме тоа што јадеме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Цвета Динева
Издавач Нутри Вита
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Маја Волк
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Giovanni Dienstmann
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB