12 чекори до сурова храна : како да ја прекинете зависноста од готвена храна
Нутри Вита

12 чекори до сурова храна : како да ја прекинете зависноста од готвена храна

Шифра на артикл: 004218
ISBN: 9786086539917
Код на производителот: 4218
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Првото издание на „12 чекори до сурова храна“ (објавено 2000 год.) беше извонредно. Второто издание е маестрално. Последниве години Викторија Бутенко воведе целосно нов приод кон ишраната и стана вистински гуру за сурова храна.Ни овозмои во детали да се запознаеме со сите предности на суровата храна. Иако главната намена на оваа книга е да ни помогне да сфатиме на какви опасности сме излоени јадејќи преработена храна, Викторија тука опширно говори и за благотворното дејство на суровата храна врз нашето физичко и психичко здравје.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Викторија Бутенко
Издавач Нутри Вита
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници256

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 22%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB