Тајните на луѓето што никогаш не се разболуваат : што знаат, зошто успева и како може и вам да ви успее
Издавачки центар ТРИ

Тајните на луѓето што никогаш не се разболуваат : што знаат, зошто успева и како може и вам да ви успее

Шифра на артикл: 004918
ISBN: 9786082301631
Код на производителот: 4918
Автор: Џин Стоун
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бестселерот Тајните на луѓето што никогас не се разболуваат“ е оригинален, информативен и забавен водиц што открива несекојдневни, но неверојатно ефикасни начини за зацувување на здравјето и за зживот без настинки и болести. Водичот е резултат на долгогодишно истраување и експериментирање на авторот Џин Стоун, чија елба да најде начин да остане секогаш здрав го доведе до осознавање на дваесет и пет различни тајни за здрав живот – тајни што се сосем логични и зад кои постои вистинска научна основа: тајни за здрава ишрана – да внесувате повеќе пробиотици, да ја одрувате пХ-рамнотеата во организмот, да „јадете половина“ч тајни за животната околина – да ивеете во „сината зона“ и да го разберете значењето на бактериитеч тајни за душевното здравје – да стекнувате пријателства и да се друите, да ја негувате вашата духовностч тајни за спортувањето – придобивки од теговите и моќта на истегнувањеточ тајни за физичкото здравје-да дремнувате почесто и да се туширате наутро со студена вода
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Џин Стоун
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници251

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Маја Волк
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Giovanni Dienstmann
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB