Неверојатни вистини и вистински лаги за канцерот

Неверојатни вистини и вистински лаги за канцерот

Шифра на артикл: 005061
ISBN: 9781719095044
Код на производителот: 5061
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга претставува преглед и интерпретаcија на голем број различни извори, достапни за секого, на темата канcер, негова превенcија и мони лекови, диети и здрава ижрана.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Анита Гибсон
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници268

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 22%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB