Алцхајмеровата болест и тајните на вечната младост
Магор

Алцхајмеровата болест и тајните на вечната младост

Шифра на артикл: 006477
Код на производителот: 6477
Достапно веднаш
0 МКД
525 МКД
525 МКД
8,50 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Алcхајмеровата болест и тајната на веcхната младост ни дава клуcх како да се измениме себеси, да ги измениме своите блиски, бидејќи ни покажува дека не мора да се старее, туку можеме да доживееме жвтора младостж со здраво тело и ум, следејќи ги упатствата дадени во книгава.“ – Проф. д-р Владан Баиќ
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Драган Илијевски
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници346

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 22%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB