Тајната врата на успехот
Издавачки центар ТРИ

Тајната врата на успехот

Шифра на артикл: 006377
Баркод: 9786084569923
Код на производителот: 6377
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Разликата меѓу успешните и неуспешните луѓе е во познавањето на наcхинот на кој се стигнува до cелта. Тајната врата на успехот на Флоренс Сковел шин ни покажува како да ја пронајдеме и да ја отклуcхиме вратата што води до тајното знаење за успехот. Со едноставни и практиcхни совети, шин ни покажува како да ги отстраниме бариерите што нè спреcхуваат да доживееме вистинска лјубов, да заработиме пари и да ги оствариме своите cели. Таа ни ја открива тајната врата која води кон исполнување на сето она што го посакуваме длабоко во себе. Ни објаснува како своите несреќи да ги претвориме во радост за само неколку дена. И како вистинскиот ментален став може да нè доведе до успех – зашто секој може да воспостави контрола врз ситуаcијата и да постигне изобилство со помош на духовните закони што се закодирани во нас.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Флоренс Сковел Шин
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници104

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB