Ти, животно - Ти, човеку. Кој има повисоки вредности?
Габриеле Издателство Реч

Ти, животно - Ти, човеку. Кој има повисоки вредности?

Шифра на артикл: 058445
ISBN: 9789989688492
Код на производителот: 58445
Автор: Габриеле
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали сте знаеле дека нашите животински браќа и сестри преку мирисни слики ги примаат нашите чувства, мисли и зборови – и соодветно на нив се однесуваат? Дека преку внесување на тонско-сликовни пораки ние можеме директно да стапиме во комуникација со нив? Лиобани, едно духовно битие, нè поучува за да ги разбереме нашите соближни, да ги почитуваме како пријатели и ни покажува како можеме на правилен начин да се однесуваме спрема нив. Така и животните можат да се ослободат од програмите со кои ние луѓето ги претворивме во робови, ги изобличивме, ги осквернавивме и ги оптоваривме. Една објава со досега непознати упатства за внатрешниот живот на животните. Еден скапоцен советник за секој пријател на животните.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Габриеле
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2014
Број на страници165
Димензија13 x 18 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB