Внатрешен инженеринг : водич на еден јогин кон радоста
Издавачки центар ТРИ

Внатрешен инженеринг : водич на еден јогин кон радоста

Шифра на артикл: 040085
ISBN: 9786082307114
Код на производителот: 40085
Автор: Садгуру
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 90 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Револуcионерен наcхин на размислување за нашите активности и хуманоста, и за мојноста да постигнеме ништо помалку од јживот исполнет со радост. Во својата моќна и трансформативна книга, лидерот на мислата, визионер, филантроп, мистик и јогин Садгуру раскајува за сопственото будење, од момcхе со невообиcхаен афинитет кон природата до смел млад авантурист што го прокрстарил индискиот континент на својот мотор. Тој раскајува за моментот на своето просветлување на еден планински врв, и за патот до постигнување апсолутна благосостојба, патот што го издрјал тестот на времето: класиcхното знаење на јогата. Денес, како основаcх на Иша, организаcија посветена на хуманитарни cели, Садгуру им го осветлува патот на милиони луѓе низ светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Садгуру
Издавач Издавачки центар ТРИ
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници274

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB