Кој беше Исус од Назарет?
Габриеле Издателство Реч

Кој беше Исус од Назарет?

Шифра на артикл: 058428
Баркод: 9789989688515
Код на производителот: 58428
Автор: Габриеле
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Следбениците на Назареецот известуваат автентично за животот на Исус од Назарет – ослободено од излагањата и фалсификувањата на црковно послушните историчари. Нивниот извор се објавите на Христос, дадени преку Габриеле. Неговите описи за Неговиот живот како Исус од Назарет – за Неговите родители, Марија и Јосиф, за Неговите душевни борби, за Неговата љубов кон животните, за почетокот на годините во кои Тој поучуваше – проникнуваат до срцето и се симбол за човештвото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Габриеле
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2014
Број на страници49
Димензија14 x 17 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB