Од Авраам до Габриеле
Габриеле Издателство Реч

Од Авраам до Габриеле

Шифра на артикл: 058435
Баркод: 9789989688607
Код на производителот: 58435
Достапно веднаш
0 МКД
190 МКД
190 МКД
3,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Текстот што е пред вас во збиена форма го покажува големиот лак, којшто лежи во основата на дејствувањето на вистинските Божји пророци, но и опустошувачките последици од нивното непочитување од страна на мнозинството луѓе, кои им се послушни на свештениците кои не ја следеа Божјата Реч. Тргнувајќи од Авраам па до Габриеле, Божјата пророчица и гласничка во нашето време, Едниот Дух, Интелигенцијата на Сепостоењето, дејствува во исполнувањето на молитвата на која нè поучи Исус, Христос – Оченаш, во која гласи: „Како во Небото, така и на Земјата.“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Мартин Кибли
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2015
Број на страници80
Димензија12 x 18 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB