Философија на моќта III
Арс Ламина

Философија на моќта III

Шифра на артикл: 060506
ISBN: 9786082678245
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не може да настане она што не постои, ако образец за можноста да се создаде новото не се искривените и слободни форми на објектите. Нас не не плашат новите абоминации што моќта ги создава откако ќе ги преобликува искривените облици. Не застрашува начинот и вештината со кои моќта ги менува искривените облици за да добие нешто што е сосем ново.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија и светоглед
Автор Калистрат Санџакоски
Издавач Арс Ламина
Боја Мултиколор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници216

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Aristotle
899 МКД
14,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB