Кога мажот ја сака жената
Магор

Кога мажот ја сака жената

Шифра на артикл: 003982
ISBN: 9789989183591
Код на производителот: 3982
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа искрена, провокативна и актуелна книга адресирана до маите, на читателите им ги разјаснува комплексните очекувања и емоционалните и сексуалните потреби на современите ени, кои сакаат да имаат врски со маите на рамноправна основа. Психологот Клод Стајнер ги подучува маите на емоционална писменост и на тоа како да уиваат во плодовите на врските базирани врз заемно почитување, искрени чувства и добар секс.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Популарна наука
Автор Клод Стајнер
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници141

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Dr Becky Smethurst
1.199 МКД
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : James Nestor
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Sherrie Lyons
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Andreas Karelas
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Neil deGrasse Tyson
1.699 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB