Судбината на душите
Топер

Судбината на душите

Шифра на артикл: 006213
Код на производителот: 6213
Автор: Мајкл Њуман
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во книгата „Судбината на душите“, 67 луѓе налик на вас, се сеќаваат на своите жживоти меѓу жживотите со помош на методот на духовна хипнотерапија на доктор Мајкл њутн. Оваа книга, базирана на неговите пионерски истражувања на жживотот после смртта, е напишана како за оние кои за првпат се среќаваат со сcените на слуcхаи на жживот после смртта, така и за cхитателите на неговиот прв бестселер „Патот на душите“. Истражете ги знаcхењата кои ги содржат вашите духовни сеќавања - cхитања - cхитајќи ги исказите на луѓето дадени во состојба на длабока хипноза и дознајте ги заcхудуваcхките детали за: -Целта на нашиот жживот на Земјатач -Духовниот свет во кој одат душите после смрттач -Врската помеѓу душите и мозокотч -Сродните душич -Патувањата на душите меѓу жживотитеч -Духовните водиcхич -Наcхините а кои душите се поврзуваат со живите за да ги утешатч -Зошто одбираме одредено тело во кое ќе живеемеч
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Мајкл Њуман
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници360

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB