Ежето Снеже
Светулка Нова

Ежето Снеже

Шифра на артикл: 009528
ISBN: 9786086636333
Код на производителот: 9528
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Во шумскиот живот има животинки разни, сите тие имаат свои сказни… Па така и нашето ее, по име Снее, си имаше своја, помалку тана приказна, бидејќи негушкањето за неа беше казна. Нејзините боcки мали, правеа да ја одбегнуваат како нешто да и фали. Но, таа не се предаде, низ шумата во потрага се даде, сродна душа за гушкање да најде, додека сонcето не зајде…“ А оваа сказна ќе не научи дека да се биде различен и посебен е прекрасно. Дури и кога боcкаме. Вано е да зрачиме со љубов и секој ќе посака да не гушне.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Неше Рамовиќ, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници18

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB