Квалитативно истражување во физичката активност и во здравствените професии
Арс Ламина

Квалитативно истражување во физичката активност и во здравствените професии

Шифра на артикл: 001988
ISBN: 9786082474083
Код на производителот: 1988
Достапно веднаш
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спорт
Автор Вилијам Питни
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници232

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB