Жалба до Музата/A complaint to the Muse
ПНВ Публикации

Жалба до Музата/A complaint to the Muse

Шифра на артикл: 008243
ISBN: 9786082650029
Код на производителот: 8243
Автор: Џери Марфи
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Двојазиcхна стихозбирка, на англиски и македонски јазик.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Џери Марфи
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници115

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
525 МКД
8,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Toni Hogland
130 МКД
2,10 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB