Песни
ПНВ Публикации

Песни

Шифра на артикл: 043934
ISBN: 9786082650517
Код на производителот: 43934
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Песни од познатиот руски поет Сергеј Есенин. Тој е последниот поет на селото и на древните идилиcхни пејсажи, кој влегол во руската поезија во деновите што и претходеле на Октомвриската револуcија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Сергеј Есенин
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ален Брлек
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Homer
1.399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Луис Глик
250 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB