Македонски погледи
ПНВ Публикации

Македонски погледи

Шифра на артикл: 093796
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Збирка поезија од Ернесто Ередеро дел Кампо и Марио де Роза, на шпански, англиски и италијански јазик, со превод на македонски јазик од група преведувачи од Македонија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Ернесто Ередеро дел Кампо, Марио Де Роза
Издавач ПНВ Публикации
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници196

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
525 МКД
8,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Toni Hogland
130 МКД
2,10 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB