Книга за телото : храни го, движи го, разбери го и сакај го своето неверојатно тело
Арс Ламина

Книга за телото : храни го, движи го, разбери го и сакај го своето неверојатно тело

Шифра на артикл: 001751
Баркод: 9786082299716
Код на производителот: 1751
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Светската филмска џвезда Камерон Дијаз служи како пример за милиони жени ширум светот во текот на нејзината кариера. Но, како што самата признава, таа не била отсекогаш посветена на здравјето како што е сега. Во „Книга за телото“ Камерон ја споделува сопствжената формула како да се биде поздрава, посилна и посреќна личност. Како млада девојка, Камерон не размислувала секогаш за тоа дека одлуките што ги носи за својата ишрана и својот начин на жживот ќе влијаат на нејзиното здравје во годините што доаѓаат. Но, во изминатите 15 години, таа открива дека она што го јаде секогаш е поврзано со тоа како се чувствува и како изгледа. Тоа сознание – дека ишраната влијае на жживотот – ја натера да истражува и да дознае кој е најдобриот начин на ишрана, физичка активност и грижа за нејзиното тело.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Камерон Дијаз
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници280

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Маја Волк
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Giovanni Dienstmann
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB