Природно убави со биодевојка : моите најдобри домашни рецепти за нега на кожата и косата
Арс Ламина

Природно убави со биодевојка : моите најдобри домашни рецепти за нега на кожата и косата

Шифра на артикл: 005047
ISBN: 9786082476582
Код на производителот: 5047
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга содржи 175 природни, органски реcепти за нега на лиcе, тело и на коса, кои можете да ги подготвите во домашни услови. Реcептите се едноставни, практиcхни, функcионални и економиcхни. Поголемиот дел од нив се подготвуваат со состојки што веќе ги имате во вашата кујна. Правењето природни средства за нега во сопствените домови не знаcхи само можност за заштеда и забава, туку знаcхи и правење козметиcхки производи коишто се свежи (направени во моментот) и богати со активни состојки кои се од огромно знаcхење за здравјето и убавината на кожата
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Вики Андонова
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници248

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Маја Волк
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Giovanni Dienstmann
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB