Професорот
Мартина

Професорот

Шифра на артикл: 053037
ISBN: 9786084626602
Код на производителот: 53037
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна за животот на млад професор Вилијам К.За неговото детство , семејна трагедија неговата професија како професор во ушлиште за девојки во Брисел и за неговите љубовнуи авантури .
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски класици
Автор Шарлот Бронте
Издавач Мартина
Возраст 8+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници238

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Rudyard Kipling
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Твен
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Anna Sewell
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Alma Junior Classics
399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Eric Knigh
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : J. M. Barrie
399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Eleanor H. Porter
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB