Мојата борба 2
Ѓурѓа

Мојата борба 2

Шифра на артикл: 096312
ISBN: 978-608-201-218-6
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По излегувањето од печат, Мојата борба била наречена „Библија на германскиот народ“, но за многумина е „сатанистичка Библија“. До крајот на втората светска војна била преведена на сите големи светски јазици и била продадена во 9.840.000 примероци. До денес доживеала илјадници изданија и останува едно од најконтроверзните дела на светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Адолф Хитлер
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2012
Број на страници240
Димензија12.5 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara F. Walter
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heather Cox Richardson
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Петар Гошев
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Carl E. Schorske
1.299 МКД
21,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB