Вештерки
Арс Ламина

Вештерки

Шифра на артикл: 003542
ISBN: 9786082478036
Код на производителот: 3542
Автор: Roald Dal
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во бајките вештерките обично носат смешни црни шапки и наметки и јаваат на метли. Ама, ова не е бајка. Ова е за ВИСТИНСКИ ВЕшТЕРКИ. Најважното што треба да го знаеш за ВИСТИНСКИТЕ ВЕшТЕРКИ е следново. Слушај мошне внимателно. И никогаш не заборавај го ова што ќе го слушнеш. ВИСТИНСКИТЕ ВЕшТЕРКИ се облекуваат во обични алишта и горе-долу се исти како обичните жени. живеат во обични куќи и се занимаваат со ОБИчНИ РАБОТИ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски класици
Автор Roald Dal
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници216

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Rudyard Kipling
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Твен
270 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Anna Sewell
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Alma Junior Classics
399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Eric Knigh
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : J. M. Barrie
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB