Југоисточна Европа : поезија - том 2
Арс Ламина

Југоисточна Европа : поезија - том 2

Шифра на артикл: 000596
Код на производителот: 596
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Збирка поезија од најзначајните поети од Југоисточна Европа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија-препеви
Автор Група автори
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници564

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Јурај Куњак
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ален Брлек
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Homer
1.399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Луис Глик
250 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB