Рак, леукемија и други привидно неизлечиви болести, излечиви по природен пат
Мартина

Рак, леукемија и други привидно неизлечиви болести, излечиви по природен пат

Шифра на артикл: 008099
ISBN: 9789989901584
Код на производителот: 8099
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бројсовата терапија со гладување, со сокови од зеленcхук и cхаеви, е операcија без скалпел што, најфино дозирано, ја врши cрвжената телесна теcхност. Соковите од зеленcхук, богати со минерални материи и ензими, поволно влијаат врз метаболизмот, нарушен поради лошата болест. Крвта cелосно се обновува, придонесувајќи за cелосна елиминаcија на клетките на ракот од организмот, во што cхаевите играат спеcифиcхна улога.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Рудолф Бројс
Издавач Мартина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2008
Број на страници260

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 22%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB