Експресионизмот во македонското сликарство : во контекст на експресионизмот како перманентна уметничка појава
Кродо

Експресионизмот во македонското сликарство : во контекст на експресионизмот како перманентна уметничка појава

Шифра на артикл: 006044
ISBN: 9789989241536
Код на производителот: 6044
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Експресионизмот во македонското сликарство : во контекст на експресионизмот како перманентна уметниcхка појава
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ликовна уметност
Автор Љубен Пауновски
Издавач Кродо
Јазик Македонски
Година на објавување2007
Број на страници134

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB