Методологија на конзервацијата на ѕидното сликарство
Муза

Методологија на конзервацијата на ѕидното сликарство

Шифра на артикл: 041576
Баркод: 9786084906124
Код на производителот: 41576
Достапно веднаш
0 МКД
700 МКД
700 МКД
11,33 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ликовна уметност
Автор Владо Муковски, Ангелина С. Муковска
Издавач Муза
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници94

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 2.990 МКД
48,38 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Batterham
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мајкл Арчер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB