Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња
COBI

Коцки за градба, Maserati, Gran Turismo GT3 Racing, 300 парчиња

Шифра на артикл: 047654
Код на производителот: 47654
Достапно веднаш
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лего
Бренд COBI
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Лего 210095
1.549 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210093
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210090
1.395 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210089
1.395 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210085
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210083
2.599 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210082
6.599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB