Коцки за градба, Top Gun Maverick, P-51D Mustang, 265 парчиња
Коцки за градба, Top Gun Maverick, P-51D Mustang, 265 парчиња
Коцки за градба, Top Gun Maverick, P-51D Mustang, 265 парчиња
Коцки за градба, Top Gun Maverick, P-51D Mustang, 265 парчиња
COBI

Коцки за градба, Top Gun Maverick, P-51D Mustang, 265 парчиња

Шифра на артикл: 047638
Код на производителот: 47638
Достапно веднаш
0 МКД
1.980 МКД
1.980 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лего
Бренд COBI
Возраст 2+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Лего 210095
1.549 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210093
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210091
2.249 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210090
1.395 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210089
1.395 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210086
1.998 МКД
Sačuvano u omiljne
Лего 210085
3.290 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB